کلاس‌های آنلاین دوران جمع‌بندی

سلام

امیدواریم حالتون خوب باشه.

انتشارات خوشخوان سعی داره با توجه به شرایط به وجود آمده در جامعه و تعطیلی مدارس در ایام کرونایی، یکسری کلاس دوران جمع‌بندی رو به صورت انلاین برگزار کنه، تا دوستانی احیانا تمایل دارن از این کلاس ها در این ایام استفاده کنن.
اساتید دروس و جدول زمان‌بندی کلاس‌ها و مباحث از طریق سایت، کانال تلگرام و اینستا به اطلاع دوستان خواهد رسید.

نحوه شرکت در جلسات به دو صورت است:
۱٫ شرکت در تمام جلسات دوران جمع‌بندی استاد و درس مورد نظر: وارد بخش فروشگاه شده از پک کل کلاس ها رو تهیه بفرمایید، که با توجه به تعداد جلسات و درس متفاوت است.
۲٫  شرکت در تعداد خاصی از جلسات: در بخش فروشگاه پک تک جلسه را انتخاب کرده و با توجه به تعداد جلساتی تمایل به شرکت دارید از این محصول انتخاب می فرمایید. مثلا تمایل دارید در سه جلسه درس گسسته (از ۸ جلسه) شرکت بفرمایید، در بخش خرید پک جلسه ای گسسته را انتخاب کرده و در قسمت تعداد عدد ۳ را وارد می‌کنید، در بخش توضیحات، جلساتی که (بر اساس جدول زمان بندی اعلام شده) که قصد شرکت دارید را برای ما وارد کنید مثلا جلسه پنجم  (مبانی ریاضیات)، جلسه ششم (احتمال)، جلسه هفتم آمار توصیفی.

بعد از اتمام خرید دوستان با شما تماس گرفته و مشخصات کاربری و لینک شرکت در جلسات را از طریق تلگرام یا پیامک یا ایمیل در اختیار شما قرار می‌دهند. پس لطفا در هنگام خرید مشخصات خود را کامل قرار دهید و شماره تلفن که پاسخگو باشد را وارد بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *