تمدید مهلت ثبت نام المپیاد نانو تا ۱۵ اسفندماه

با توجه به درخواست‌های متعدد نهادهای ترویجی و دانش‌آموزان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، باشگاه نانو مهلت ثبت نام در نهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو را تا پایان روز ۱۵ اسفندماه سال ۱۳۹۶ تمدید کرد.

 دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم، یازدهم و پیش‌دانشگاهی همه رشته‌های تحصیلی فرصت دارند تا ۱۵ اسفندماه به صورت انفرادی یا از طریق نهادهای ترویجی (پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی) با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانیnanoclub.ir، نسبت به ثبت نام اقدام کنند. لازم به ذکر است، این آخرین مهلت ثبت نام است و در هیچ صورتی قابل تمدید نیست.

مرحله اول این دوره، در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ به‌صورت هم‌زمان در سراسر کشور و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی انجام خواهد شد. مرحله دوم، در قالب یک آزمون کتبی متمرکز در تهران و با حضور ۳۰۰ رتبه برتر مرحله اول، در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. مرحله سوم، با حضور افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره مرحله دوم شوند، به صورت یک اردوی علمی، آموزشی و رقابتی در دهه اول شهریور ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، این رویداد ملی پس از هشت دوره برگزاری موفق، مورد تایید و حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته است.

باشگاه نانو برای بالا بردن سطح آمادگی داوطلبان برای حضور در آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو سه آزمون آزمایشی، در بهمن و اسفند ۱۳۹۶ و فروردین ۱۳۹۷ به صورت مجازی برگزار می‌کند، برای کسب اطلاع از زمان دقیق و راهنمای شرکت در این آزمون‌ها به سایت باشگاه نانو به نشانی nanoclub.ir مراجعه کنید.

لینک راهنمای ثبت نام در نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *