انتشار آیین‌نامه نهمین جشنواره دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حمایت از برگزاری جشنواره دانش‌آموزی نانو بر اساس آیین‌نامه تدوین شده، درصدد ایجاد یک جریان آموزشی پژوهشی و هنری در میان دانش‌آموزان است.

مرحله نخست نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه ۱۳۹۷برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان علاقه‌مند فرصت دارند تا ۳۰ام اسفند ماه ۱۳۹۶ برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا به صورت مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود.
آیین‌نامه اجرایی و حمایتی نهمین جشنواره دانش‌آموزی نانو را به همراه پیوست‌های آن از اینجا دریافت کنید.

راهنمای تصویری ثبت نام در نهمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو(شامل راهنمای ثبت نام کاربر جدید در سایت باشگاه نانو، ثبت مستقل مقاله و ثبت مقاله توسط نهاد ترویجی) را از این قسمت سایت باشگاه نانو دریافت نمایید.
شایان ذکر است، این جشنواره در دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول به صورت همایشی ملی با همکاری مراکز آموزش و پرورش با حضور دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار و منتخبین آن به مرحله دوم راه پیدا می کنند. مرحله دوم این جشنواره هر ساله هم‌زمان با نمایشگاه علوم و فناوری نانو در مهرماه برگزار می گردد.
نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش‌سراها و ادارات شهرستان‌ها می‌توانند درخواست کتبی خود مبنی بر ثبت نهاد ترویجی را به باشگاه نانو ارسال کنند و نسبت به ثبت مقالات دانش‌آموزان اقدام کنند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *